بست اسپیت گالوانیزه

بست اسپیت یا اسپید (Speight Clamp) :

بست اسپیت یکی از انواع بست لوله های برقی است که از ورق گالوانیزه ساخته شده اند و می توانند از گالوانیزه گرم نیز تولید گردد ،که وظیفه بست اسپیت نگه داشتن لوله ها روی دیوار یا صفحه ها هستند.

بست اسپیت
بست اسپیت یکی از انواع بست لوله های برقی است که از ورق گالوانیزه تولید می شود.

این بست ها به شکل دو نیم هلال گالوانیزه هستند که به طریق کامل کردن یک دایره روی یکدیگر قرار گرفته و توسط یک نیم هلال بر روی دیوار پیچ می شود ، لوله داخل آن توسط پیچ بسته می شوند.

سرعت بالای نصب و اجرای بست اسپیت باعث شده تا مورد توجه بیشتر پیمانکاران برقی قرار بگیرد.

بطور کلی بست اسپیت‌ها یا بست اسپیدها محصولات و قطعاتی محسوب می‌شوند که بسیار کار آمد در صنعت برق هستند که از روش ورق گالوانیزه گرم برای تولید آنان استفاده می‌کنند. بست اسپیت‌ها سایز‌های مختلفی دارند که هرکدام کار مختص به خود را انجام می‌دهد.

این قطعات از آن دست قطعاتی هستند که برای لوله فلکسی و لوله گالوانیزه استفاده می‌شوند و کاربرد اصلی آنان برای نصب کردن لوله‌ها بر روی دیوار است.

این محصول طبق استاندارد PG تولید می گردند :

PG
13.5
16
21
29
36
48

کاربرد بست اسپیت چیست ؟

امروزه نقش بست اسپیت‌ها در صنعت برق بسیار پر‌کاربرد است و به نوعی نقش حیاتی‌ ای این محصولات در این صنعت ایفا می‌کنند . کاربرد اصلی آن در نصب کردن انواع لوله به دیوار است و این کار کمی دقت و توجه نیاز دارد تا شما بتوانید بهترین بست اسپید را برای اندازه لوله مصرفی خود انتخاب کنید.

معمولا از این بست ها برای نگه داشتن لوله های گالوانیزه به جهت عبور سیم های برق استفاده می کنند.

ویژگی بست اسپیت چیست ؟

ویژگی اصلی بست اسپیت یا بست اسپید این است که از ورقه های گالوانیزه گرم تولید شده و هیچ گاه خراب نمی شود.

 

salar
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *