سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

زانو و سه راهی لوله برق

سه راهی لوله برق

زانو و سه راهی درب دار یکی از اتصالات برقی بوده که برای تغییر مسیر، لوله های فولادی برق در سه زاویه مختلف در محل انشعابات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اتصالات از فولاد گالوانیزه یا آلومینیوم ساخته می‌شوند و کاربرد گسترده‌ای در لوله کشی دارند.

انواع زانو و سه راهی

زانو لوله برق

1- زانو درب دار و بدون درب: در سه راهی درب دار به دلیل درب تعبیه شده، امکان چک کردن سیم پیچی و کابل‌های رد شده و همچنین تعویض و یا تعمیر آن‌ها وجود دارد. این مدل در دو نوع پوش فیت و رزوه‌ای تولید می‌شود به طوری که مدل رزوه‌ای راحت‌تر به لوله بسته می‌شود اما فیکس کردن آن نسبت به مدل پوش فیت مشکل‌تر و زمانبرتر است به این دلیل که در مدل پوش فیت نیازی نیست که لوله بریده شده رزوه گردد بلکه فقط به داخل دهانه زانو یه سه راه رفته و توسط یک پیچ کاملا چفت می‌گردد.

2- زانو دوردار: این زانو با شعاع دایره‌ای 90 درجه تولید می‌شود. ضخامت ورق به کار رفته در تولید این تجهیزات 1 میلی متر بوده و رزوه‌های دو سر آن‌ها مطابق با آخرین استانداردها و دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌گیرد.

کارخانه تولید کننده زانو و سه راهی درب دار

قیمت سه راهی لوله برق

زانو و سه راهی درب دار

گروه صنعتی پی جی کو (هلدینگ پتروگرایش)، تولید کننده لوله فولادی برق و اتصالات در کشور است که از آخرین فناوری‌ها در فرآیند تولید تمام محصولات استفاده می‌کند. شما برای استعلام قیمت روز انواع اتصالات و مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان این مجموعه به شماره 02149986000 تماس حاصل فرمایید.

لوله برق گالوانیزه گرم عمقی داغ

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
خرید زانو و سه راهی لوله برق
کارشناس فروش خانم صادقی
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش خانم اسماعیلی
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش خانم بکتوسان
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش خانم کلانتری
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO