سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

خرید سینی کابل فابریک

سینی کابل فابریک

سینی برق

سینی کابل برق

در پروژه‌هایی که حجم کابل‌های عبوری بسیار زیاد است، استفاده از لوله برق امکان‌پذیر نیست. در این حالت سینی کابل گزینه مناسبی جهت پشتیبانی از کابل‌هاست. سینی کابل فابریک یکی از انواع سینی های کابل است که از ورق گالوانیزه ساخته می‌شود، یعنی بر خلاف انواع گرم آن در فرآیند گالوانیزاسیون قرار نمی‌گیرد.

سینی کابل گالوانیزه فابریک 6 خم و 4 خم

سینی کابل گالوانیزه سرد

خرید سینی کابل فابریک 6 خم

قیمت سینی کابل فابریک 6 خم

قیمت سینی کابل گالوانیزه سرد

 به طور معمول، ساختار سینی کابل از یک کفه و دو لبه موازی هم تشکیل شده است. در صورتی که در انتهای هر لبه‌، دو خمیدگی رو به هم وجود داشته باشد به آن سینی کابل چهار خم می‌گویند. سینی کابل شش خم، دو خم اضافه‌ رو به کف، نسبت به سینی کابل 4 خم دارد، که همین امر موجب می‌شود در پروژه‌هایی که نیازمند تحمل حجم و وزن بالایی هستند، استفاده گردد.

خرید سینی کابل فابریک

قیمت سینی کابل فابریک

اتصالات سینی کابل

سینی کابل جهت اتصال و انشعابات همانند لوله‌های برق فولادی نیازمند اتصالات مختلف است. این اتصالات شامل تجهیزات مختلفی از جمله سه راهی، انواع زانویی، تبدیل، براکت و ساپورت هستند. همچنین جهت تفکیک کابل‌ها، مخصوصا زمانی که کابل شبکه برق همزمان از یک سینی عبور می‌کنند و احتمال نویز وجود دارد، از دیوایدر یا دیواره جدا کننده استفاده می‌گردد.

تولید کننده سینی کابل و اتصالات

قیمت نردبان کابل

گروه صنعتی پی جی کو، برای تولید محصولات با کیفیت در صنعت لوله و اتصالات، تیمی حرفه‌ای از متخصصان جوان و با تجربه را گرد هم آورده است تا بتوانید نیازهای شما مشتریان گرامی را به بهترین نحو ممکن تامین نماید.

شما برای خرید سینی کابل و نردبان کابل، استعلام قیمت نردبان کابل و مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان این مجموعه به شماره 02149986000 تماس حاصل نمایید.

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO