سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

سینی کابل گرم 4 خم، خرید سینی کابل 4 خم، قیمت سینی کابل 4 خم،سیی کابل
سینی کابل 6 خم

به منظور هدایت، نگهداری، تفکیک و حفاظت از کابل‌های برق و شبکه در پروژه‌های صنعتی و محیط‌هایی که به دلیل حجم بالای سیم کشی، امکان استفاده از لوله برق وجود ندارد از سینی کابل استفاده می‌شود. سینی های کابل گالوانیزه گرم از ورق سیاه تولید می‌شوند به طوری که این ورق به منظور افزایش مقاومت در برابر رطوبت و خوردگی در محیط‌های اسیدی با قرار گرفتن در وان مذابی از فلز روی گالوانیزه می‌گردد.

سینی کابل گرم 4 خم

سینی کابل گالوانیزه گرم

درپوش سینی های کابل

سینی های کابل از جمله تجهیزاتی هستند که می‎‌توان آن را به صورت روکار و یا در زیر سقف‌های کاذب استفاده کرد. در مواردی که این تجهیز به صورت روکار در محیط‌های باز استفاده می‌شود، به منظور حفظ زیبایی محیط و همچنین جلوگیری از فرسایش سیم‌ها و خطرات احتمالی بعد از آن در اثر تابش اشعه فرابنفش، از درپوش استفاده می‌شود.

انواع سینی های کابل

خرید سینی کابل

این تجهیزات در انواع مختلفی از جمله 6 خم و 4 خم تولید می‌شوند، به طوری که خم‌های موجود در این محصولات امکان استفاده از درپوش‌های مخصوص به منظور حفاظت از کابل‌ها و همچنین اتصال سینی به دیوار و سقف به وسیله بست‌ها را فراهم می‌کند.

تولید کننده سینی های کابل گالوانیزه

گروه صنعتی PGCO (هلدینگ پتروگرایش)، تولید کننده انواع سینی‌ کابل در کشور است. شما می‌توانید برای خرید محصولات و مشاوره رایگان با شماره 02149986000 تماس حاصل فرمایید.

سینی کابل گالوانیزه 4 خم

قیمت سینی کابل 4 خم

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
فروش سینی کابل گالوانیزه 4 خم
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO