سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

سینی کابل گرم 6 خم، خرید سینی کابل 6 خم، قیمت سینی کابل 6 خم

سینی کابل گرم 6 خم

سینی‌های کابل گرم 6 خم، به منظور پشتیبانی از کابل‌ها و هدایت آن‌ها در مسیرهای مورد نظر به کار می‌روند. در بسیاری از مواقع حجم کابل‌ها به قدری زیاد است که استفاده از لوله برق امکان‌پذیر نیست. در این حالت سینی کابل گزینه مناسبی برای پشتیبانی از کابل‌ها است. همچنین انتقال جریان هوا به دلیل پانچ‌هایی که در جداره‌ها وجود دارد، به راحتی صورت می‌گیرد.

سینی کابل 6 خم گرم چیست؟

خرید سینی کابل گرم 6 خم

قیمت سینی کابل گرم 6 خم

سینی کابل 6 خم گالوانیزه

  • سینی‌های کابل 6 خم به غیر از دو خم رو به هم، دارای دو خم رو به کف نیز است. میزان ورق استفاده شده در این نوع سینی کابل به دلیل داشتن دو خم اضافی، نسبت به سایر انواع سینی کابل ها مانند سینی کابل 4 خم بیشتر است.

مزایای سینی کابل 6 خم چیست؟

قیمت سینی کابل 6 خم

میزان مقاومت،خمش و کشش در این نوع سینی کابل بیشتر است. زیرا هر نوع خمش در این محصول باعث افزایش مقاومت در کفه سینی و دیواره آن می‌شود. بنابراین میزان مقاومت سینی‌های کابل گالوانیزه 6 خم بیشتر از سینی کابل گالوانیزه 4 خم است.

کاربرد سینی کابل گالوانیزه 6 خم چیست؟

خرید سینی کابل 6 خم

سینی کابل های شش خم

سینی‌های کابل شش خم، در پروژه‌های بزرگ صنعتی مانند نفت و گاز  پتروشیمی کاربرد دارند. زیرا در این پروژه‌ها به دلیل حجم و وزن بالای کابل‌های عبوری نیاز به تجهیزاتی است که ضمن محافظت از این کابل‌ها، بتوانند وزن آن‌ها را تحمل کرده و در عین حال قابلیت بست شدن به دیوار و یا سقف را داشته باشند و سینی کابل گالوانیزه شش خم به دلیل داشتن دو خم اضافی گزینه مناسبی برای این پروژه‌ها است.

از دیگر مزایای این تجهیز این است که با توجه به نداشتن لبه تیز (به دلیل داشتن دو خم اضافی)، احتمال آسیب دیدگی کابل‌ها در زمان نصب و جا به جایی به حداقل کاهش می‌یابد.

سینی کابل گرم 6 خم را از کجا بخریم؟

خرید سینی کابل گالوانیزه 6 خم

گروه صنعتی PGCO، بزرگترین تولید کننده سینی‌های کابل 6 خم در کشور است. تمام محصولات تولیدی این مجموعه با قیمت مناسب، کیفیت بالا و  فاکتور رسمی به شما مشتریان گرامی ارائه می‌شوند.

شما مشتریان گرامی به منظور خرید سینی کابل گالوانیزه 6 خم یا اطلاع از قیمت سینی کابل 6 خم می‌توانید با مجموعه پی جی کو تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

در کــمترین زمان گوش بده، بشــناس و خریــد کن

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
فروش سینی کابل گالوانیزه 6 خم
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
اسماعیلی
داخلی 602
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO