سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

جعبه تقسیم گالوانیزه

قوطی گالوانیزه

قیمت قوطی گالوانیزه

یکی از پرکاربردترین اتصالات کاندوئیت که در تاسیسات برقی ساختمان‌ها و پروژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، قوطی فلزی گالوانیزه است. قوطی گالوانیزه فلزی معمولا در محل انشعاب کابل‌ها یا محل قرارگیری کلیدها و پریزها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع کابل‌ها و سیم‌ها بعد از عبور از طریق سینی کابل به محفظه تعیین شده در این قوطی‌ها وارد شده و به پریزها و کلیدهای تعیین شده متصل می‌شوند.

قوطی گالوانیزه 7*7

مشخصات قوطی فلزی گالوانیزه

قوطی کلید فلزی

در تولید قوطی فلزی گالوانیزه، به منظور افزایش مقاومت در برابر خوردگی و همچنین حفاظت از انشعابات برق در دمای بالا و رطوبت، فولاد را طی فرایندی که گالوانیزاسیون نامیده می‌شود در حمامی از فلز روی غوطه‌ور می‌کنند.

بزرگترین تولید کننده قوطی فلزی گالوانیزه در کشور

قوطی گالوانیزه 10*10

گروه صنعتی PGCO، بزرگترین تولید کننده لوله فولادی برق و قوطی فلزی گالوانیزه (گرد توکار و روکار، چهار گوش روکار و توکار، درب‌ دار و بدون درب) در کشور است که تمام محصولات خود را با استفاده از آخرین فناوری‌ها تولید می‌کند. شما برای خرید قوطی فلزی گالوانیزه و یا استعلام قیمت قوطی برق فلزی، می‌توانید با مشاوران پی جی کو به شماره 02149986000 تماس حاصل فرمایید.

لوله برق گالوانیزه گرم عمقی داغ

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
خرید قوطی گالوانیزه
کارشناس فروش خانم صادقی
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش خانم اسماعیلی
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش خانم بکتوسان
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش خانم کلانتری
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO