سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

لوله گالوانیزه ضد انفجار، لوله برق ضد انفجار، لوله کاندوئیت ضد انفجار

لوله گالوانیزه ضد انفجار

در مناطقی با احتمال انفجار زیاد، استفاده از لوله برق‌هایی با ضریب ایمنی بالا بسیار ضروری است. لوله گالوانیزه ضد انفجار که در دسته لوله های بدون درز قرار می‌گیرد، گزینه مناسبی برای محافظت از کابل‌ها در محیط‌های پالایشگاهی و نفتی بوده و به طور معمول در ضخامت‌های 13،15،16،36 میلی‌متری و طول 3 متری تولید می‌شود.

قیمت لوله گالوانیزه ضد انفجار

قیمت لوله برق ضد انفجار

لوله کاندوئیت ضد انفجار

قیمت لوله برق ضد انفجار

جنس لوله‌های فولادی گالوانیزه ضد انفجار

لوله فولادی برق ضد انفجار

لوله فولادی برق ضد انفجار

این لوله‌های فولادی با روکشی از روی یا قلع پوشانده شده‌اند که این فرایند با استفاده از روش‌های گرم یا سرد انجام می‌گیرد. این پوشش موجب افزایش خاصیت ضد انفجاری و دوام و پایداری بیشتر لوله در شرایط مختلف محیطی می‌شود. تولید لوله برق‌های ضد انفجار از لوله سیاه بدون درز (لوله مانیسمان) در رده 20،40،80 انجام می‌گیرد.

خرید لوله‌های برق ضد انفجار​

قیمت لوله گالوانیزه ضد انفجار

استفاده از لوله برق های ضد انفجار، یکی از بهترین راه‌‌‌‌‌‌‌کارها برای افزایش ضریب ایمنی و جلوگیری از وقوع حوادث در صنایع حساس و پرخطر مانند پتروشیمی، نیروگاه، نفت و گاز، می‌باشد. بنابراین در خرید این لوله‌ها، باید مواردی همچون کیفیت بالا، برند محصول، قیمت، سایز، حجم کابل‌های عبوری و استاندارد تولید را مد نظر قرار دهیم.

لوله برق فولادی ضد انفجار

لوله سنگین ضد انفجار

فروش لوله گالوانیزه ضد انفجار

گروه صنعتی PGCO، بزرگترین تولید کننده لوله برق ضد انفجار و لوله گلخونه در کشور است که در راستای تامین نیازهای داخلی، انواع لوله و اتصالات را با بهترین کیفیت تولید می‌کند. شما برای خرید لوله برق ضد انفجار و یا اطلاع از قیمت کاندوئیت ضد انفجار و مشاوره رایگان، می‌توانید با مشاوران و متخصصان این مجموعه، تماس حاصل فرمایید.

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
کلام پایانی

 در محیط‌هایی مانند پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها و نیروگاه‌ها، احتمال انفجار بسیار بالاست. ما در مجموعه PGCO، به منظور حفظ ایمنی در این محیط‌ها، بهترین لوله برق های فولادی ضد انفجار را با ارائه فاکتور رسمی، تولید می‌کنیم. این گروه، به منظور تامین نیازهای داخلی، در تولید تمام محصولات خود آخرین استانداردها و تکنولوژی‌ها را با کار گرفته، تا گام مهمی در جهت حفظ اعتماد شما مشتریان گرامی که یکی از بزرگترین افتخارات این مجموعه است، بردارد.

کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO