سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

لوله گالوانیزه گرم سبک، قیمت لوله برق فولادی گرم سبک، خرید لوله برق فولادی

لوله گالوانیزه گرم سبک

تولید لوله گالوانیزه گرم سبک از ورق گالوانیزه انجام می‌گیرد. این ورق‌ها با فلز روی پخته شده و به شکل گالوانیزه در می‌آیند، سپس در عرض‌های خاص برش خورده و با توجه به ضخامت درخواستی در خط نورد قرار می‌گیرند. این لوله‌‌ها با نام لوله فولادی برق فابریک نیز شناخته شده و برای حفاظت از کابل‌ها و سیم‌ها در محیط‌هایی با درصد رطوبت کم، به کار می‌روند. همچنین به دلیل صاف و صیقلی بودن قسمت داخلی لوله، سیم‌ کشی‌ها بدون هیچگونه آسیبی از داخل آن‌ها عبور می‌کنند. همچنین جدار داخلی لوله برق گرم سبک همانند لوله فولادی گالوانیزه گرم، دارای پوشش گالوانیزه بوده و در معرض رطوبت دچار زنگ زدگی نمی‌شود.

قیمت لوله گالوانیزه گرم سبک

خرید لوله برق فولادی گرم سبک

لوله برق فولادی فابریک

ویژگی‌های لوله فولادی گالوانیزه گرم سبک

  • 1- استفاده از ورق گالوانیزه در تولید لوله گالوانیزه سبک، طول عمر بالاتر و امنیت بیشتر پروژه‌ها را نسبت به لوله برق گالوانیزه سرد به همراه دارد.
  • 2- پوشش گالوانیزه در این لوله‌ها حدود 15 الی 20 میکرون است.
  • 3- این لوله‌ها از محصولات انحصاری شرکت PGCO بوده که نکته حائز اهمیت در تولید آن‌ها، این است که قسمت جوش لوله مجددا توسط اسپری روی، کاملا پوشش داده می‌شود که این امر علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری، ماندگاری و مقاومت لوله را بالا می‌برد.
لوله برق فابریک

قیمت لوله برق فولادی گرم سبک قیمت لوله برق گرم سبک

خرید لوله گالوانیزه گرم سبک

فروش لوله گالوانیزه گرم سبک

گروه صنعتی PGCO (هلدینگ پتروگرایش)، تولید کننده لوله برق فولادی،لوله گلخانه و سینی کابل در کشور است. شما برای استعلام قیمت لوله گالوانیزه گرم سبک و مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 02149986000 تماس حاصل فرمایید.

مهمترین ویژگی‌های لوله های گرم سبک پی جی کو

پوشش روی این لوله‌ها کاملا یکنواخت بوده که این امر، علاوه بر عدم ریزش گالوانیزه در محل خم، زیبایی ظاهری لوله را دو چندان می‌کند. رزوه‌های استاندارد و عمیق در لوله‌های گرم سبک موجب می‌شوند که بوشن فولادی به راحتی با لوله‌ها چفت شود. همچنین برای جلوگیری از آسیب دیدگی رزوه‌ها در زمان تخلیه، حمل و نقل و بارگیری، در دو سر لوله‌ها از درپوش‌های الاستیکی استفاده می‌کنند. لوله های فولادی تولیدی پی جی کو، به صورت زنبوری بسته بندی شده و جهت ارسال برای مشتریان آماده می‌گردند.

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO