سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

لوله گلخانه، لوله گالوانیزه گلخانه، لوله گلخانه ای

چند سالی است که برای کاشت و برداشت محصولات کشاورزی از گلخانه‌ها استفاده می‌شود. سازه گلخانه باید به گونه‌ای باشد که هوا بتواند داخل آن گردش داشته و نور وارد محیط شود. به همین دلیل نیاز است که بدنه سازه با لوله‌های مقاوم در برابر رطوبت و تابش خورشید ساخته شود به طوری که اگر قاب اولیه این سازه به درستی ساخته نشود، متوجه خواهید شد که این پوشش در مقابل تهاجم حیوانات کوچک و حشرات موذی کاملا بی دفاع است و عملا بیشتر از یک سال دوام نخواهد داشت. در نتیجه به منظور جلوگیری از این مشکلات، در اکثر مواقع از لوله گالوانیزه برای برپایی سازه گلخانه ای استفاده می‌شود که به نام لوله گلخانه شناخته می‌شود.

انواع لوله گلخانه

خرید لوله گلخانه

لوله‌های استیل، لوله‌های PVC، لوله گالوانیزه و لوله آلومینیوم از انواع لوله گلخانه ای در بازار هستند که برای ساخت گلخانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوله های گالوانیزه در انواع لوله صنعتی، لوله کشاورزی، لوله سبک و سنگین قرار می‌گیرند که از همه این موارد در ساخت گلخانه استفاده می‌شود. لوله گالوانیزه گلخانه ای از نظر فرآیند تولید در دو دسته گرم و سرد قرار می‌گیرند که در ادامه هرکدام را توضیح می‌دهیم.

1- لوله گلخانه ای گرم: این لوله‌ها با غوطه ور شدن در وان مذابی از فلز روی در دمای تقریبی 460 در جه سانتی گراد تولید می‌شوند. در این حالت پوششی از فلز روی بر روی فولاد قرار می‌گیرد که استحکام و دوام سازه بالا رفته و طول عمر آن افزایش می‌یابد. مقاومت بالا در برابر رطوبت، خوردگی و زنگ زدگی، قیمت مناسب از دیگر ویژگی‌های این روش تولید است.

2- لوله گلخانه ای سرد: در این روش فلز روی طی فرآیند الکترولیز بر روی لوله قرار می‌گیرد، در این حالت ضخامت روکش ایجاد شده بر روی لوله‌ها کمتر است به همین دلیل لوله‌ها نسبت به روش گرم، مقاومت کمتری دارند.

سایز لوله گالوانیزه گلخانه ای

قیمت روز لوله گالوانیزه گلخانه

قیمت لوله گلخانه

قیمت لوله گلخانه دست دوم

سایزهای 3/4 اینچ، 1/2 اینچ و ا اینچ بیشترین کاربرد را در صنعت گلخانه دارند به این دلیل که تغییر شکل آن‌ها بسیار راحت بوده و در حین نصب سرعت عمل را بالا می‌برد. همچنین به دلیل داشتن وزن سبک، حمل و نقل آن‌ها بسیار راحت است.

مزایای لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO

قیمت لوله گلخانه ای

این لوله‌ها به دلیل داشتن پوشش گالوانیزه یکدست و مقاوم دچار زنگ زدگی نمی‌شوند و می‌توان آن‌ها را سال‌ها بدون اینکه معیوب شوند، استفاده کرد که این موضوع هزینه‌های نگهداری و تعمیرات را کاهش می‌دهد. موجود بودن انواع اتصالات برای لوله گلخونه از دیگر مزایای این محصولات محسوب می‌شود که باعث راحتی و سرعت نصب این لوله‌ها برای احداث گلخانه می‌شود.

بزرگترین تولید کننده لوله گلخانه ای

بورس آهن آلات لوله گلخانه ای

گروه صنعتی پی جی کو (هلدینگ پتروگرایش) در کنار سایر محصولاتی که در زمینه تولید آن‌ها مانند پروفیل گلخانه فعالیت می‌کند، به عنوان بزرگترین تولید کننده لوله گلخانه در کشور شناخته شده است. همان طور که اطلاع دارید به دلیل ناپایدار بودن قیمت مواد اولیه و هزینه‌ها نمی‌توان قیمت ثابتی برای محصولات در نظر گرفت، به همین دلیل برای کسب اطلاعات در مورد قیمت محصول و مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان این مجموعه به شماره 02149986000 تماس حاصل فرمایید.

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
خرید لوله گلخانه، فروش لوله گالوانیزه گلخانه
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO