لوله PVC

لوله برق pvc چیست؟

لوله برق pvc لوله هایی هستند  برای محافظت از کابل برق،شبکه و سیم های عبور  که از درون لوله pvc عبور می کند مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل عوامل محیطی همچون فشار، زنگ زدگی، آسیب دیدگی  و تغییرات حرارتی  از آنها محافظت می کند .

این لوله ها در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و همه اماکنی که به گونه ای با سیم های برق سرو کار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های برق انواع مختلفی دارند که می توان به کاندوییت های فلزی، لوله های PVC لوله های گالوانیزه گرم و سرد اشاره کرد.

لوله PVC
لوله برق به لوله هایی گفته می شود که برای پوشش سیم ها و رساناهای برق که از داخل آن عبور می کنند استفاده می شود تا در برابر عوامل خارجی همچون فشار، خوردگی، پارگی و تغییرات دمایی از آنها محافظت کنند.

انواع لوله برقPVC 

خم گرم و سرد، لوله های پلیکا ، لوله های پلی اتیلن، لوله پلی آمید، لوله های خرطومی اشاره کرد.

 لوله برق  pvc

این لوله از مواد پلیمری تهیه می گردد که در موارد برق کشی ساختمان به جهت محافظت از سیم و کابل ها در داخل ساختمان ها و به صورت زیر کار مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه تولید:

از بهترین مواد اولیه و به صورت تمام اتوماتیک با دقت بالا ، توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک تولید می گردد.

انعطاف پذیری بالا لوله برق PVC :

به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند در محیط هایی پر فشار و در عمق های زیاد استفاده  می شوند.

موراد استفاده آن در تمامی ساختمان های تجاری ، اداری، مسکونی ، پترو شیمی و پالایشگاهها و در کل در هر مجموعه صنعتی که سیم و کابل و تاسیسات الکتریکال در آن می باشد ، مورد استفاده می باشد  .

در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ قابل تولید و ارائه می باشد.

 

مطالب مرتبط :

salar
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *