سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

محاسبه گر وزن

محاسبه گر وزن

امروزه کسب و کارهای زیادی در حوزه‌های مختلف وجود دارند که می‌توانند دقیقا همان کار شما را با کیفیت بهتر انجام دهند. سوالی که مطرح می‌شود این است که چه چیزی شما را ویژه می‌کند؟ در واقع شما برای ادامه بقای کسب وکارتان، نیاز دارید که مزیتی برای مشتریان خود ایجاد کنید که رقیبان شما نتوانسته‌اند این مزیت را ایجاد کنند.

این مزیت نه تنها مشتریان را به خرید از شما تشویق می‌کند بلکه نشان دهنده این است که شما در مقایسه با رقبا برتر هستید. مزیت رقابتی فقط به یک بخش محدود نمی‌شود، بلکه باید در تمامی بخش‌های یک کسب و کار اعم از استفاده از فناوری‌های به روز، خدمات پس از فروش و … مورد استفاده قرار بگیرد.

گروه صنعتی PGCO، در زمینه تولید انواع آهن آلات و لوله واتصالات فعالیت می‌کند. با پیشرفت تکنولوژی در همه زمینه‌ها افراد جوامع تمایل بیشتری به استفاده از خدمات آنلاین دارند. 

در همین راستا این مجموعه به منظور دسترسی راحت‌تر و سریعتر شما مشتریان گرامی به وزن تمامی محصولات فلزی اعم از نبشی، میلگرد و … که در بازار آهن آلات عرضه می‌شود، ابزار محاسبه گر وزن را طراحی کرده است. شما با استفاده از این ابزار به راحتی می‌توانید، اطلاعات محصول مورد نظر خود را ثبت کرده و وزن آن را در لحظه محاسبه نمایید.

محاسبه گر وزن
error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO