سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

tel:02149986000
تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

پروفیل گالوانیزه گرم، پروفیل گلخانه، قیمت پروفیل گلخانه

پروفیل گالوانیزه گرم

پروفیل گالوانیزه که با نام قوطی گالوانیزه نیز شناخته می‌شود، یکی از تجهیزات مدرنی است که در فعالیت‌های ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروفیل گالوانیزه گرم از ورق سیاه تولید می‌شود، بدین صورت که این ورق بعد از برش در ضخامت‌های مختلف به صورت تسمه در می‌آید و در خط نورد قرار می‌گیرد و بعد از جوشکاری به روش القایی در سایزهای مختلف آماده تولید می‌گردد. 

در نهایت پروفیل سیاه داخل وان مذاب روی در دمای تقریبی 460 درجه سانتی‌گراد قرار گرفته و بعد از تمیزکاری و آخال زدایی به پروفیل گالوانیزه گرم تبدیل می‌شود. از مهمترین مزایای این نوع پروفیل صنعتی می‌توان به استقامت بالا، وزن کم و عدم خوردگی با قرار گرفتن در محیط‌های مرطوب اشاره کرد.

مزایای روش گرم در تولید پروفیل گالوانیزه

پروفیل گلخانه ای

قیمت پروفیل گالوانیزه گرم

در این روش خاصیت مکانیکی فولاد دچار تغییر نمی‌شود، همچنین در این حالت می‌توان هزینه‌های مربوط به پوشش دادن فلزات را به حداقل ممکن کاهش داد. در قوطی گالوانیزه گرم به دلیل غوطه ور شدن فلز در داخل وان مذاب، می‌توان اطمینان حاصل کرد که تمام بخش‌های فولاد به طور کامل آبکاری شده است به طوری که این پوشش مانع از آسیب دیدن محصول در زمان بارگیری، جا به جایی، نصب و سرویس کردن می‌شود.

کاربرد پروفیل گالوانیزه

ساختار این نوع پروفیل باعث شده است که کارایی بالایی در موارد زیر داشته باشد:

1- قاب درب و پنجره: به کارگیری آلیاژهای آهن و روی در ساخت این محصول موجب شده است که این پروفیل برای افزایش مقاومت در المان اصلی قاب درب‌ها و پنجره‌های PVC و UPVC به کار می‌رود. در واقع این آلیاژها موجب می‌شوند تا چارچوب درب و پنجره‌ها تغییر شکل ندهد و در صورت عدم استفاده از این پروفیل احتمال تغییر شکل درب و پنجره‌ها در دراز مدت وجود دارد.

2- ساختمان سازی: این پروفیل برای موقعیت‌های خاصی در ساختمان سازی مانند مهار کردن لوله گالوانیزه، کانال و سینی کابل و قطعه‌های خاص به کار می‌رود.

3- معابر عمومی: بیشترین کاربرد این محصول در معابر عمومی در فضاهای سرباز مانند پارک‌ها و پارکینگ‌ها بوده و برای استفاده در شرایط آب و هوایی با رطوبت بالا، ایده‌آل است.

4- سازه گلخانه: یکی از مهمترین کاربردهای این پروفیل در ساخت گلخانه‌ها بوده که به نام پروفیل گلخانه نیز شناخته می‌شود، به طوری که به دلیل وجود رطوبت بالا در گلخانه‌ها، پروفیل گالوانیزه گلخانه گزینه مناسبی برای ساخت و ساز در این محیط‌ها است.

کارخانه تولید کننده پروفیل گالوانیزه

گروه صنعتی PGCO (هلدینگ پتروگرایش) تولید کننده پروفیل گلخانه ای در کشور است. این مجموعه صنعتی در راستای تامین نیازهای شما مشتریان گرامی بهترین پروفیل گلخانه ای را تولید می‌کند. شما برای اطلاع از قیمت محصولات و مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان پی جی کو به شماره 02149986000 تماس حاصل فرمایید، کارشناسان این مجموعه با پاسخگویی به سوالاتتان شما را در خرید بهتر یاری خواهند کرد.

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
فروش لوله و پروفیل گلخانه
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
بکتوسان
داخلی 902
کارشناس فروش لوله برق پی جی کو
کلانتری
داخلی 603
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.

error: !کپی برداری ممنوع می باشد PGCO