حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

تولید کننده لوله فولادی و سینی کابل
49986000021

با مـا در تمـاس باشـید

گلند کابل

لوله برق گالوانیزه گرم عمقی داغ

گلند کابل با نام‌های بست کابل یا کانکتور هم شناخته می‌شود و برای ایجاد پوشش در محل اتصال کابل‌ها به جعبه تقسیم و تابلو برق استفاده می‌شود. این پوشش از کابل‌ها و محل اتصال در برابر رطوبت، گرما، خوردگی و آسیب دیدگی محافظت می‌کند. یکی از مهمترین کاربردهای Gland در جایگاه‌های سوخت است، با توجه به اینکه در این جایگا‌ها کابل‌ها در معرض مواد اشتعال‌زا قرار دارند، لازم است از گلندهای با کیفیت به منظور سیم کشی استفاده گردد.

انواع گلند

1- پلاستیکی: مقاومت این جنس در برابر نمک و اسیدهای ضعیف بالا بوده و در نتیجه می‌توان از آن‌ها در محیط‌هایی که در مجاورت مواد اسیدی قرار دارند، استفاده کرد. توصیه می‌شود به دلیل مقاومت کم این تجهیز در دمای بالا از آن در محیط‌های قابل اشتعال استفاده نشود.

2- فولاد ضد زنگ (استنلس استیل): این گلندها مقاومت بالایی در برابر خوردگی و موادی همچون الکل، اسیدهای ضعیف، بنزین، آب نمک و دماهای بالا دارند، به همین دلیل در صنایع مختلفی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

3- برنجی با روکش نیکل: این گلند از جنس برنج بوده که روکشی از نیکل بر روی آن قرار می‌گیرد. بیشترین کاربرد این تجهیز در ساخت ماشین آلات، کارخانه‌ها و نیروی دریایی است که به دلیل مقاومت دمایی بالا در محیط‌های بیرونی با دمای بالا، نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4- آلومینیومی: این گلند از یک پوشش PVC تشکیل شده است و در حالت آرموردار برای محیط‌های خارجی و داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهمترین مزیت این گلندها ضد آب بودن و مقاومت در برابر موای همچون الکل، بنزین و اسیدهای ضعیف است.

5- PVC: این گلندها در عین سبک بودن مقاومت بالایی داشته و در محیط‌های خارجی نامناسب استفاده می‌شوند.

6-  گلند کابل آرموردار و بدون آرمور: این گلندها از نظر پوشش بیرونی با هم تفاوت دارند، به طوری که در گلند آرموردار یک پوشش به شکل غلاف، اطراف کابل را می‌پوشاند ولی نوع بدون آرمور ساختار ساده‌تری داشته و در  محیط‌هایی که در معرض آسیب دیدگی نیستند به کار می‌رود.

7-  گلند ضد انفجار: این گلندها از پوشش ضد انفجار ساخته می‌شوند و از آن‌ها در مناطقی با احتمال انفجار مانند صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و جایگاه سوخت استفاده می‌شود. جنس این گلندها معمولا از برنج یا استیل است، که نوع استیل آن با کرم آبکاری می‌شود.

راهنمای خرید گلند کابل

امروزه انواع اتصالات فولادی مانند یو ریل، بست، گلند کابل و … در پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در خرید این محصول علاوه بر مد نظر قرار دادن کیفیت باید عواملی از جمله محل نصب، تغییرات دمایی، میزان رطوبت و گرد و غبار، محل استفاده آن از نظر امن یا خطرناک بودن و قیمت گلند را در نظر بگیریم. .

کارخانه تولید کننده گلند کابل

گروه صنعتی پی جی کو (هلدینگ پتروگرایش) تولید کننده لوله فولادی برق و اتصالات در کشور است. این مجموعه صنعتی تمام محصولات خود را مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی تولید می‌کنند. شما برای خرید محصولات و مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان پی جی کو به شماره 02149986000 تماس حاصل فرمایید.

تــوضــیحات کارشــناس در مورد مــحصول
کارشناس فروش خانم صادقی
صادقی
داخلی 601
کارشناس فروش خانم اسماعیلی
محمدی
داخلی 602
کارشناس فروش خانم بکتوسان
بکتوسان
داخلی 902
شبکه های اجتماعی
راهنمای بازی

ابتدا در کادر مربوط به بازی که با فلش نمایش داده شده، کلیک کنید و سپس با فشار دادن دکمه space کامپیوتر بازی را شروع کنید (برای پریدن از موانع نیز از همین دکمه استفاده کنید). در صورت کسب امتیاز 1500 کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد، در این مرحله از صفحه بازی عکس گرفته و برای کارشناس از طریق چت آنلاین ارسال کنید، در غیر اینصورت با کلیک بر روی آیکن بازگشت مجدد، می‌توانید بازی را دوباره شروع کنید.